XVIII Disainiöö
algus pole enam kaugel: seega on õige aeg teha varasügise plaane! Mis on aga viisid, kuidas osaleja või külastajana Disainiöö Festivalist osa saada? Vaatame täpsemalt.1) Tule Disainiöö satelliidiks

Soovid festivali ajal, septembri keskpaigas korraldada näitust, töötube, installatsioone, toote- või teenusetutvustusi või viia läbi lahtiste uste päevi oma stuudios, galeriis või kaupluses? Uued ja loovad ettevõtmised on Disainiööl oodatud, et pakkuda külastajale rikkalikku lisaprogrammi! Vaata satelliitide lisainfot siit.2) Tutvusta enda brändi SISUSTUS+ minimessil

Sel aastal lisandub programmi B2C minimess SISUSTUS+, mille eesmärk on laialdasemalt tutvustada sisustus- ja tööstustooteid ning arutada tehiskeskkonna disaini suundumuste üle; pakkuda Eesti ja välismaa tootjatele võimalust esitleda oma tooteid messidest pisut erinevas loomingulises keskkonnas – näitusmüügi vormis Krulli kvartali inspireerival tööstusmaastikul.

Lisainfo ning SISUSTUS+ registreerimine.3) Osale festivali Disainitänaval

Ka sel sügisel avatakse festivalinädalavahetusel (23. ja 24. september) Disainitänav, millel liiklemiseks pole juhiluba tarvis ning jalakäijaruumi jagub kõigile. Kulge rahulikult keset head disaini, sest oma aadress on nii parimal moe-, aksessuaari-, toote- kui ka sisustusdisainil.

Kõik loojad, disainerid ja kunstnikud on oodatud Disainiöö festivali Disainitänavale enda loomingut esitlema ning kauplema: registreeri end varakult!4) Liitu Disainiöö vabatahtlike tiimiga

Nädalane festival saab teoks tänu meie suurepärastele vabatahtlikele ehk disainiöölastele! Ka see aasta ootame taibukaid ja tarmukaid disainisõpru liituma meie vabatahtlikega SIIN!

Meie vabatahtlike juht Sirli võtab hea meelega abilised vastu ning jaotab just sulle sobiva ülesande!5) Tule PechaKuchale rääkima!

Tähelepanu... valmis olla.... start! Välkloenguformaat PechaKucha tuleb taas Disainiööle. PechaKucha on 2003. aastal Tokios paikneva arhitektibüroo Klein&Dytham disainerite poolt välja mõeldud viis, kuidas ideid ja loomingut teistega jagada. Igal esinejal on võimalik esitada oma idee 20 pildiga, igat pilti näitab arvuti 20 sekundit. Kokku kestab ettekanne 6 minutit ja 40 sekundit.

Registreeru oma põneva teemaga kõnelema SIIN.6) Ole Disainiöö koostööpartner

Kui soovid panustada Disainiöö Festivali jätkuvasse edusse ning saada meie partneriks, siis kuulame sinu koostöömõtteid hea meelega: ükski idee pole liiga ulmeline, et seda ei tasuks välja käia!


Koostööprojektid
Kirke Tatar
kirke@disainioo.ee
+372 55590787