18.–24. septembrini toimub 18. disainifestival Disainiöö, seekordse teemafookusega "DESIGN 4.0. AI: tööstus või töötus?".

Sedakorda toimub Disainiöö Krulli kvartalis. "Krulli kvartal on avatud loomingulistele inimestele ja ideedele, julgetele mõtetele ja tegudele. Tänavuse Disainiöö teema liidab ajaloo ja tuleviku, nii nagu ka Krulli kvartal lähiaastatel plaanib teha," ütles Kristin Kaasik, Krulli kvartali sisujuht, kes on olnud ka DÖ infopunkti juht ja eelmise aasta Disainitänava projektijuht.

Disainifestival saab väga suurel määral teoks tänu meie motiveeritud ja käed-külge suhtumisega vabatahtlikele - disainiöölastele - keda ootame avasüli oma meeskonda!Miks tulla disainiöölaseks?

Me märkame ja tunnustame oma vabatahtlikke!
Meie silmapaistvaimate vabatahtlike hulgast on aastate jooksul kasvanud välja suur hulk alalisi korraldusmeeskonna liikmeid, saadud pakkumisi uuteks karjäärivalikuteks disainivaldkonnas, kogutud inspiratsiooni edasisteks õpinguteks ning kohe kindlasti leitud palju uusi tutvusi ja ka sõpru!

Me hindame oma vabatahtlikke!
Aitame disainiöölasi igal võimalikul hetkel oma jõu, nõu ja näpunäidetega. Iga disainiöölane, kes panustab hingest ja südamega, on oodatud priilt Disainiöö üritustele. Soovi korral kirjutame ka soovituskirja Sinu saavutustest festivali korraldamisel.


Kas mina võiksin olla järgmine disainiöölane?

JAH, kui oled:
  • põline disainihuviline või veel mitte, aga sooviksid sellest valdkonnast rohkem teada saada
  • motiveeritud, pealehakkaja ning valmis põnevateks väljakutseteks
  • kartmatu pingelisemate ja ootamatute olukordade suhtes
  • valmis leidma vähemalt 16 tundi nädala jooksul, et ennast Disainiööle pühendada
Kuidas saan Disainiööl panustada?
  • hands-on tööd näituste ülespanemisel ning festivali ettevalmistamisel (festivalieelne nädal ja viimane pühapäev/järgmine esmaspäev on põhiline tööaeg)
  • festivali külastajatega suhtlemine ja neile info vahendamine, sh erinevate näituste kohta info andmine
  • erinevate festivaliga seotud ürituste läbiviimisel abistamine (nt konverents, PechaKucha, jms)
  • turundus- ja kommunikatsioonitegevused, sh sotsiaalmeedia (hea oleks, kui sul on juba olemas varasem kogemus selles valdkonnas)


SAA DISAINIÖÖLASEKS SIIN!

Fotograafidest vabatahtlikud saavad end aga siin kirja panna.


Värskeid disainiöölasi oodates

Sirli Spelman

sirli@disainioo.ee, +37253411410

#disainiöö #tallinndesignfestival #disainiöölased