9. korda toimuv #Disainitänav ootab huvilisi ning endisi ja tulevasi sõpru uudistama 16.–18. juuli VANASADAMA kruiisialale, kus pakutakse lisaks kvaliteetsele eesti disainile ka mõnusat live-muusikat ning head ja paremat tänavatoitu.

Disainitänav toimub SAIL Tallinn 2021 ürituse raames.

9. korda toimuv #Disainitänav ootab huvilisi ning endisi ja tulevasi disainisõpru uudistama 16.–18. juuli VANASADAMA kruiisialale, kus pakutakse lisaks kvaliteetsele eesti disainile ka mõnusat live-muusikat ning head ja paremat tänavatoitu.

Disainitänav toimub SAIL Tallinn x The All Ships Races Tallinn 2021 ürituse raames. Tallinn korraldab riiklikke piiranguid ja Terviseameti juhiseid järgides 16.–18. juulini kesklinna viies sadamas merepeo ning koostöös Klaipeda ja Szczeciniga kavandatakse kaheetapilist regatti Läänemerel.

16.–18. juulini toimuv merepidu peetakse sel aastal Vanasadama kruiisialal, Kalaranna kvartalis, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri sadamalinnakus.
Meelelahutust maal ja merel pakuvad artistid nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Avatud on välikohvikud, lastealad, kalaturg, käsitöölaat ning sadamast sadamasse viib meretakso.


Facebooki üritus SIIN!

Registreerimine!

Kontakt: 

Krista Rebane
krista@disainioo.ee