XVI TALLINN DESIGN FESTIVAL
20.09.—26.09.2021
SOS DESIGN

KavaMEELESPEA

Disainiöö festival on avatud
20.09–26.09.2021

E kell 15–20
T–L kell 12–20 (va K 12-17)
P kell 12–18

Disainiöö festivali infopunkt asub Põhjala tehase (Marati 5) Esimeses angaaris sissepääsu lähedal.

Hästi käituvad lemmikloomad on festivalile teretulnud.

Festivali programm on kirev ja tihe, sündmusi on igale maitsele. Mõnele üritusele on tarvis registreerida, palun tee seda varakult! Enamik üritusi on aga kõigile tasuta. Tasulistele üritustele saab pileti osta ka kohapealt (rõivadisainietendus D_O_M, Rahvusvaheline konverents SOS-design ja Pecha Kucha Night).

KUIDAS TULLA?

Soodustame festivali külastamist ka muude vahenditega peale auto - parkimiskohti on Põhjala lähistel vähe -, näiteks trammi, ratta või kondimootoriga! Meieni toovad tramm 1 ja 2 väljumisega Marati peatuses.

Vaata ka festivaliala ning satelliitide kaarti!COVID-INFO

Sündmused toimuvad kooskõlas EV valitsuse poolt nakkusohutuse tagamiseks kehtestatud piirangutega. Sündmustel saab osaleda kehtiva COVID-tõendi (vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse PCR testitulemuse) ettenäitamisel. Tõendi saab laadida alla patsiendiportaalist digilugu.ee.

Valitud Südame-, Benu ja Apotheka apteekides on võimalik teha ka kiirtesti. Negatiivne testi tulemus edastatakse inimesele elektrooniliselt ja vajadusel saab selle ka apteegis välja printida. Apteegis väljastatav tõend kehtib 48 tundi ja sobib kasutamiseks Eesti siseselt.

Lisainfo: www.apotheka.ee/teenused/enesetestimine/